• Ach, co to był za bal !!!

Wczoraj w naszej szkole odbył się BAL ÓSMOKLASISTÓW. Elementem obowiązkowym na rozpoczęcie balu był oczywiście uroczysty polonez – wcześniej przygotowany pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego Uczniowie zaprezentowali się wspaniale – dziewczyny w pięknych sukienkach, chłopcy – w eleganckich koszulach, marynarkach, garniturach.

Młodzież dziękowała swoim wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom za kilkuletnią nad nimi opiekę i kształtowanie ich osobowości. Dyrektor Marcin Hodun i Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny Pan Krzysztof Marcinowicz w imieniu nauczycieli podziękowali rodzicom i uczniom za zaproszenie oraz stwierdzili, iż tańczony przez uczniów polonez to ,,mały krok w dorosłość"

Zabawa była niezapomniana, dużą popularnością cieszył się taniec"Belgijka", odbyły się wybory króla i królowej balu oraz ciekawe konkurencje dla młodzieży. Imprezę po raz kolejny prowadził DJ Daniel Stasiewicz (dzięki wielkie).Przepyszne posiłki przygotował Bar Dąbrówka Ta noc na długo pozostanie we wspomnieniach ósmoklasistów Brawooo

• Wycieczka do Warszawy

13 stycznia uczniowie klas Vb i Vc uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Na początek w Teatrze Polskim obejrzeliśmy przedstawienie p.t." Podróże Guliwera", które rozbudziło w nas potrzebę odkrywania świata. Następnie spacerowaliśmy po Starym Mieście i byliśmy świadkami zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Naszą przygodę w stolicy zakończyła wizyta w Planetarium, w którym obejrzeliśmy film p.t." Na skrzydłach marzeń". Rozmarzeni i zadowoleni wróciliśmy do domu.