• Uczniowie i rodzice

• UWAGA

Wpłaty na obiady na miesiąc kwiecień 2024 przyjmowane

będą od dnia 22.03.2024 do 26.03.2024

(wpłata ma  być na koncie)

Klasy I-VIII- 84 zł

Klasy oddziału przedszkolnego- 136,50 zł

UWAGA WAŻNE !!!

W roku szkolnym 2022/2023 opłaty za obiady przyjmowane są w ostatnim tygodniu miesiąca poprzedzającego miesiąc spożywania posiłków.

Wpłaty za obiady należy dokonać wyłącznie przelewem internetowym na konto Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kleosinie w Banku Spółdzielczym 22 8074 0003 0000 1645 2000 0020, tytułem: opłata za obiady (imię i nazwisko dziecka), kl…..,    za m-c …….kwota……

W przypadku opłaty za więcej niż jedno dziecko w tytule wpłaty należy wpisać każde dziecko oddzielnie.

Wpłaty dokonane później (po ustalonym terminie) nie będą ujęte na liście obiadowej w danym miesiącu.

Nieobecność ucznia korzystającego ze stołówki szkolnej należy zgłosić, osobiście lub telefonicznie w sekretariacie szkoły - tel. 85 663-21-63 nie później niż do godziny 13.00 ostatniego dnia roboczego poprzedzającego nieobecność.

Kwota za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu zostanie zwrócona w postaci pomniejszenia o jej wysokość w kolejnym miesiącu.

Rodzice zobowiązani są to terminowego dokonywania opłat.

W celu zapobieganiaprzypadkom nieuczciwego zachowania na stołówce szkolnej obiady będą wydawane tylko tym uczniom, którzy w danym dniu przedstawią aktualną kartkę żywieniową.

W przypadku zagubienia kartki prosimy rodzica o osobiste zgłoszenie tego faktu w sekretariacie szkoły w celu uzyskania kartki zastępczej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej

Marcin Hodun