• Życzymy wspaniałych wakacji

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Pamiętajmy, że to przede wszystkim od nas zależy, czy będą one bezpieczne, a tym samym udane. Dlatego niezależnie od miejsca, w którym je spędzamy, zachowujmy się odpowiedzialnie, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa.

• Pożegnanie szkoły

Grono absolwentów Szkoły Podstawowej w Kleosinie wzbogaciło się dziś o wspaniałych młodych ludzi.

Do mety dobiegła nauka uczniów klas 8, którzy pożegnali się ze szkołą podstawową.

W tej szczególnej uroczystości udział wzięli: dyrekcja, grono pedagogiczne, zaproszeni goście, księża, przedstawiciele Urzędu Gminy, radni, rodzice oraz młodzież.

Podczas uroczystego apelu nagrodą książkową i wpisem do kroniki nagrodzono Absolwentów z bardzo dobrymi wynikami w nauce, a rodzicom Absolwentów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem wręczono Listy Gratulacyjne.

Nagrodzono też laureatów konkursów.

Uczniowie z najwyższą średnią od 6,00 do 5,91 zostali nagrodzeni przez Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny Pana Krzysztofa Marcinowicza medalami, listami gratulacyjnymi i kartami upominkowymi, które w jego imieniu wręczyła sekretarz gminy Pani Teresa Rudzik, a następnie doceniając osiągnięcia sportowe wspólnie z radnym gminy Panem Markiem Juźwikiem sprezentowali upominki sportowcom klas ósmych, życząc dalszych sukcesów.

Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że w Waszej pamięci pozostaną piękne wspomnienia wspólnie spędzonych lat. Klasowe wycieczki, powroty ze szkoły, nawet emocje przed klasówką uczyniły z Was zżytą grupę. Także my, nauczyciele przywiązaliśmy się do Was, naszych uczniów i Wasza przyszłość leży nam na sercu.

Dokładaliśmy wszelkich starań, by dobrze przygotować Was nie tylko egzaminów, ale także do dorosłego, odpowiedzialnego życia. Wy natomiast dawaliście nam swój młodzieńczy zapał i entuzjazm oraz obdarzyliście nas szacunkiem i zaufaniem. Mamy nadzieję, że tak jak my, będziecie wspominać nas z uśmiechem i wzruszeniem.