• Pomagamy

Przedstawiciele koła wolontariatu w obecności Pana Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztofa Marcinowicza i dyrektora Zespołu Szkół w Kleosinie Marcina Hoduna przekazali zebraną kwotę mamom osób potrzebujących. Były podziękowania, rozmowa o dalszej możliwości wsparcia. Życzymy osobom chorym dużo zdrowia, siły i wytrwałości w osiągnięciu zamierzonych celów.

Wszystkim pracownikom, nauczycielom, rodzicom, uczniom, firmom: Zaprom, Galon Oleje, TB ubezpieczenia, 4Łapy. Inwestorr, klubom, instytucjom, fundacjom, mieszkańcom, ofiarodawcom dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Jesteście cudowni, choć trochę mogliśmy wspólnie pomóc. DZIĘKUJEMY

• XIV Konkurs Piosenki Pokolenia Naszych Rodziców

Sukces goni sukcesDzisiaj, 6 czerwca nasze uczennice brały udział w XIV Konkursie Piosenki Pokolenia Naszych Rodziców zorganizowanym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tykocinie

Wśród licznej konkurencji w każdej kategorii wiekowej Maja Wilczewska zdobyła nagrodę specjalną w kategorii klas I-III, Martyna Wysocka wyśpiewała I miejsce w kategorii klas IV-VI a Zuzanna Sawicka zdobyła wyróżnienie w kategorii klas VII-VIII. Dziewczyny zaprezentowały się wspaniale

Serdecznie gratulujemy sukcesów wokalnych naszym zdolnym uczennicom

• Charytatywny Festyn Rodzinny

2 czerwca 2023 r. odbył się Charytatywny Festyn Rodzinny zorganizowany wspólnie przez Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny - Pana Krzysztofa Marcinowicza, Dyrektora Zespołu Szkół w Kleosinie Pana Marcina Hoduna i Radę Rodziców. Była to impreza charytatywna, której celem było uzbieranie środków finansowych dla 3 osób potrzebujących z Gmina Juchnowiec Kościelny.

Podczas festynu zgromadzone dzieci, młodzież i rodzice mogli wziąć udział w zabawach i konkursach zorganizowanych przez studio artystyczne Anima Studio Artystyczne

Były też prowadzone zajęcia profilaktyczne wspierające uczestników i rozdawane ulotki nt. zagrożeń. .

Wśród atrakcji festynu znalazły się również: pokaz wozu strażckiego OSP KSRG Lewickie , znakowanie rowerów

przez policję, loterie i prelekcje zorganizowane przez lasy państwowe . Specjalnie dla najmłodszych były też dmuchańce , malowanie twarzy przez mamy z Rady Rodziców, brokatowe tatuaże , skręcanie balonów , warkoczyki plecione we włosach Fundacja Megafonktóra również wsparła nas z potrzeby dobrego serca i pomagała uświetnić tą imprezę.

Nie zabrakło stoisk z gastronomią. Była grochówka, bigos, domowe ciasta i lemoniada przygotowane przez Radę Rodziców , mnóstwo pizzy upieczonej przez Panie kucharki z Przedszkola w Kleosinie, lody , wata cukrowa i popcorn i inne.

Największa niespodzianka czekała na koniec festynu. Przed godz. 19.00 sprzedawany był kolorowy proszek Holi po to by już o godz. 19.00 rozpocząć kolorową bitwę. Wszyscy bawili się fantastycznie i uśmiechom na dziecięcych i dorosłych twarzach nie było końca.

Po kolorowej zabawie swój turniej piłkarski rozpoczęli oldboye rywalizując o puchar Wójta. Udział w grze wzięły drużyny z: Niewodnicy, Galon Ignatki Osiedle, parafii w Kleosinie Basy, drużyna Wójta Krzysztofa Marcinowicza oraz drużyna z Księżyna która zajęła I miejsce. Najważniejszy był udział dorosłych i chęć pomocy potrzebującym.

Podziękowania należą się Nauczycielom Zespołu Szkół w Kleosinie, firmom wspierającym, rodzicom Zespołu Szkół w Kleosinie, pracownikom Spółdzielni Mieszkaniowej Kleosin, uczniom za pomoc w organizacji festynu

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W FESTYNIE, WSPARCIE FINANSOWE DLA POTRZEBUJĄCYCH Z NASZEJ GMINY ORAZ DOBRĄ ZABAWĘ.

ZEBRANA KWOTA DLA POTRZEBUJĄCYCH TO OKOŁO 15 TYS ZŁ.

JESTEŚCIE WIELCY