• Przerwa z matematyką

W naszej szkole marzec jest miesiącem poświęconym matematyce. Zaczęliśmy 1 marca od akcji "Przerwa z matematyką". Uczniowie bawili się matematycznymi i logicznymi grami. W ten sposób chcieliśmy zachęcić do spędzania przerw z dala od telefonów. Matematyka to bardzo pasjonująca i wszechstronna nauka.

• Historyczny sukces piłkarek ręcznych!

W rozegranych w naszej szkole Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej drużyna dziewcząt zajęła 2 miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego. O medale powalczą 4 najlepsze zespoły na Podlasiu. Nasz zespół wykazał się niezwykłą determinacją i wolą walki. Gratulujemy znakomitego występu i życzymy powodzenia w walce o podium.

Skład zespołu:

Maria Brodowicz, Blanka Danilczuk, Zuzanna Saczuk, Paulina Matanowska, Kaja Tymoszuk, Antonina Rugień, Katarzyna Kaniewska, Agata Chylińska, Iga Szuberska, Paulina Zwierzyńska, Maria Łapińska, Ewa Gryszko, Gabriela Tworkowska, Julita Kazimierska.

• Elektrośmieci

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

Termin Akcji: 27-31 marzec 2023r

Miejsce Akcji: Zespół Szkół w Kleosinie, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK