• Projekty i programy

• Podlaski uczeń cyfrowego świata

•

Projekt „Podlaski  uczeń  cyfrowego  świata  projekt  rozwoju kompetencji cyfrowych wśród uczniów szkół podstawowych i ogólnokształcących województwa podlaskiego” realizowany jest przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr jako Lidera oraz partnerów Gminę Zabłudów, Gminę Juchnowiec Kościelny i Gminę Mońki oraz Realizatorów Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Kleosinie, Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym, Zespół Szkół w Księżynie, Szkołę Podstawową w Dobrzyniówce, Szkołę Podstawową im. Wspólnoty Polskiej w Białostoczku, Szkołę Podstawową w Rafałówce, Szkołę Podstawową im. Franciszka Karpińskiego w Zabłudowie, Szkołę Podstawową nr 2 w Mońkach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 2020; Osi Priorytetowa III Kompetencje i kwalifikacje; Działanie 3.1 Kształcenie i edukacja; Poddziałanie 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych.

Okres realizacji projektu: 01.09.2021 - 30.06.2023 r.
          Udział w projekcie jest bezpłatny.

Regulamin rekrutacji Podlaski uczeń

Regulamin programu stypendialnego Podlaski_uczeń cyfrowego świata