• Ogromny sukces piłkarek ręcznych

Bezkonkurencyjna drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w piłce ręcznej . Pokonała zespoły z SP 1 w Siemiatyczach, SP 3 w Bielsku Podlaskim oraz SP w Turośni Kościelnej. Tym samym, dziewczęta zapewniły sobie awans do grona 8 najlepszych drużyn w województwie podlaskim. Gratulujemy znakomitego występu i życzymy powodzenia w następnym etapie rozgrywek.

Skład zespołu:

Maria Brodowicz,Zuzanna Saczuk, Blanka Danilczuk, Agata Chylińska,Ewa Gryszko, Kaniewska Katarzyna,Kazimierska Julita,Łapińska Maria, Matanowska Paulina,Szuberska Iga, Rugień Antonina,Roman Emilia,Tworkowska Gabriela, Zalewska Milena, Zwierzyńska Paulina.

• Dzień Pizzy i Tłusty Czwartek

Angielski Dzień Pizzy i Tłusty Czwartek w klasie 2A. W Dniu Pizzy powtórzyliśmy słówka z języka angielskiego i projektowaliśmy pizzę z ulubionymi dodatkami. W Tłusty Czwartek poznaliśmy ciekawe fakty z historii tego święta, a w nagrodę zjedliśmy świeże pączki. Oba dni były edukacyjne i przepyszne!