• Zajęcia integracyjne

,,Mix of creativity" w naszej szkole. Uczniowie z klas 4 i 5 wzięli udział w pełnej energii, ciekawych zabaw i różnorodnych aktywności zajęciach, które przeprowadzili wolontariusze z #Europejskiego Korpusu Solidarności. 11 wspaniałych wolontariuszy z Turcji, Francji, Słowenii, Gruzji oraz Norwegii zabrało naszych uczniów w międzykulturową podróż. Tak zakończyliśmy kolejny Tydzień Integracji w naszej szkoleDziękujemy #StowarzyszeniuANAWOJ

• KLEOSIN NIE ZWALNIA TEMPA

W rozegranym 21 września 2023 r na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku finale wojewódzkim ,, Festiwalu Sztafet’’, dziewczęta z klas V-VI zajęły II miejsce i zostały wicemistrzyniami województwa. Skład srebrnej sztafety: Milena Pawluczuk, Antonina Rugień, Emilia Roman, Lena Ciereszko, Patrycja Kempa.

Sztafeta dziewcząt z klas VII-VIII, również zaliczyła świetny występ i zdobyła V miejsce w województwie. Skład sztafety: Agata Chylińska, Volha Khatskevich, Maria Łapińska, Maja Domian, Ewa Gryszko.

Chłopacy z klasy VI, także pokazali wolę walki i uplasowali się na VIII miejscu w województwie.

Skład sztafety: Maksymilian Pugacewicz, Mateusz Kulhawik, Maciej Traczyk, Jan Olszyński, Oskar Szekalski, Adrian Savickis, Maksymilian Bołtruczyk, Tymoteusz Danilczuk.

Młodzi sportowcy mieli za zadanie wziąć udział w dwóch biegach. Rozpoczęli sztafetą 4 razy 100 metrów, a następnie zmierzyli się z wyzwaniem przebiegnięcia sztafety szwedzkiej, w której I zawodnik musiał pokonać dystans 400m, II -  300m, II - 200m, IV - 100m.

Nasi lekkoatleci wykonali niełatwe zadanie celująco zajmując miejsca w czołówce województwa.

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy powodzenia  w nadchodzących startach!

Wyniki - festiwal sztafet

• Samorząd Uczniowski

We środę 20 września odbyło się pierwsze spotkanie Samorządów Uczniowskich klas IV - VIII.

To było bardzo owocne spotkanie, na którym mogliśmy się nawzajem lepiej poznać i omówić plan działania na najbliższy rok szkolny 2023/2024.

W najbliższym czasie czekają nas wybory opiekuna SU, następnie wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego (plakaty poszczególnych kandydatów już powoli pojawiają się na korytarzach) Zapraszamy do udziału we wszystkich akcjach naszych niesamowitych uczniów

Zapowiada się niezwykle pracowity i ciekawy rok