• Finał Wojewódzki

To już ,,ostatni" sukces w rozgrywkach sportowych w tym roku szkolnym. Kolejny Finał Wojewódzki i kolejny sukces naszej sportowej społeczności. Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego w piłce nożnej chłopców. Przepiękne zakończenie na pożegnanie murów naszej szkoły. Mecz finałowy był zacięty, wyrównany, zawzięty, można by wymieniać wiele synonimów, ale na pewno był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Drużyna walczyła do końca. Przegraliśmy finał 1:2. Ale czapki z głów za postawę naszych wojowników.

Gratulacje !!!

• Wycieczka do Białowieży

13 czerwca uczniowie klasy 2c i 2d byli na wycieczce w Białowieży. Zwiedzili Muzeum Przyrodnicze, gdzie poszerzyli swoją wiedzę o faunie i florze regionu. Następnie udali się do Rezerwatu Pokazowego Żubrów, gdzie zobaczyli nie tylko żubry, ale też żubronie, koniki polskie, rysia, łosie, sarny, dziki i jelenie. Smażyli kiełbaski na ognisku. Wyjazd był niezwykle udany i ekscytujący, a uczestnicy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

• Powiatowa Olimpiada Lekkoatletyczna

13 czerwca 2023r na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbyła się Powiatowa Olimpiada Lekkoatletyczna,w której rywalizowało 13 szkół z powiatu białostockiego z Kleosina, Supraśla, Czarnej Białostockiej, Tykocina, Księżyna, Łap, Płonki Kościelnej, Sobolewa, Uhowa, Turosni Kościelnej i Gródka. Nasza szkoła zajęła drugie miejsce nagrodzone pucharem, dyplomem i bonem upominkowym.

Wyniki indywidualne:

• Złote Iga Szuberska rzut piłeczką palantową.
              • Julia Gardocka rzut piłką lekarską.
              • Sebasian Grabowski pchnięcie kulą.
              • Srebrny medal zdobyła Zuzanna Saczuk w skoku w dal.

Brązowe medale zdobyli:Volha Khatskevich w biegu na dystansie 100m, Nikola Szydłowska w rzucie piłeczką palantową, Paulina Matanowska w biegu na dystansie 600m, Agata Chylińska w skoku w dal, Bartłomiej Jakuc, Zuzanna Saczuk w biegu na dystansie 60m,Maria Brodowicz w rzucie piłką lekarską. Gratulujemy medalistom,oraz pozostałym uczestnikom zawodów lekkoatletycznych, którzy przyczynili się do wysokiej pozycji naszej szkoły.W zawodach brali udział uczniowie klas 5,6,7,8

Gratulacje